Merhaba, sonuçlara göre bir rahatsızlığım varmı ? Teşekkür ederim.

Merhaba, sonuçlara göre bir rahatsızlığım varmı ? Teşekkür ederim. T.P.H.A    Negatif ,VDRL-RPR    Negatif, HAV AB TOTAL    POZITIF, HIV 1+2 AB (CORE+ENV)    Negatif, HBC AB TOTAL    NEGATIF,HCV AB    NEGATIF,HBS AB    NEGATIF, HBS AG    NEGATIF

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normaldir..