Merhaba! Sorum evde gebelik testiyle alakalı olacakti.

Merhaba! Sorum evde gebelik testiyle alakalı olacakti. Ilişkinin uzerinden dort ay geçti adet de görüyorum geçtiğimiz perşembe evde idrarla gebelik testi yaptım sonuç negatif olarak gösterdi guvenebilir miyim cevabinizi bekliyorum lutfen çok onemli şimdiden tesekkurler iyi çalışmalar...

Tahlil.com Cevabı : Adet görduğunuz için hamilelik söz konusu olamaz.

f***** :

mrb sevgilimle ilişkiye girdim uzun sürmeden dışarıya boşaldım ilişkiden sonra ilk adetini 22 gün sonra adet oldu 2. ayında olması gereken tarihte adet olmadı 2 gün bekledikten sonra gebelik testi yaptık negatif çıktı bu teste güvenebilir miyiz eğer güvenilirse adet gecikmesinin sebebi sizce neden?

Cevap:

Adet gecikmesinin birçok nedeni vardır. Sitemizde bununla ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Test sonucu negatifken hamilelikten söz edemeyiz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.