Merhaba, Tam idrar tahlili sonuçlarımda ; Mikroskopi: 1-2 lökosit ve eritrosit, az amorf fostat görüldü.

Merhaba, Tam idrar tahlili sonuçlarımda ; Mikroskopi: 1-2 lökosit ve eritrosit, az amorf fostat görüldü. 26+5 haftalık hamileyim, sonuç değerlendirmenizi rica eder, iyi günler dilerim. saygılarımla

Tahlil.com Cevabı : İdrar tahlili sonucunuzu normal olarak değerlendirebiliriz.