Merhaba, Toxo IGG testimin sonucunda 'H' ve yan tarafinda >100 yaziyor?

Merhaba, Toxo IGG testimin sonucunda "H" ve yan tarafinda >100 yaziyor.Toxo IGM testinde "L" ve "0,2" yaziyor. Rubella IGG testimin sonucunda "H" ve yan tarafinda >100 yaziyor. Rubella IGM ise "L" ve "0,8" yaziyor. Evimde kedim var. toxo testinin sonucu cok onemli.. yardimci olur musunuz?

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçları normal. Bir anormallik görülmüyor.

h************* :

Hocam merhaba.benim ellerimde ayaklarimda surekli yanmalar oluyo dahiliyeye gittim tahlil sonuclarim normal cikti.dus aldigim ilik suyu ayaklarima dokemiyorum asiri derecede yaniyo bunun sebebi nedir hangi bolume gitmeliyim lutfen yardimci olun.

Cevap:

Fizik tedavi ve ortopedi doktorlarına da danışabilirsiniz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.