Merhaba üç ay önce ilişkiye girdigim kişinin hiv+ oldugunu ögrendim tahlil sonuçlarım;

Merhaba üç ay önce ilişkiye girdigim kişinin hiv+ oldugunu ögrendim tahlil sonuçlarım: 60.gün anti-hiv 0.05 75.gün combo 0.05 90. gün anti-hiv 0.06 bu sonuçlar güvenilirmi hiv bulaşmış olsa kesin çıkarmıydı bu tahlillerde ve tekrar test yaptırmam gerekirmi şimdiden cevabınız için teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : HIV testiniz normal, doktorunuz gerek görmedikçe bir daha test yaptırmanıza gerek yok,HIV testi ile ilgili  Tahlil.com'a sorulmuş yüzlerce soru, verilmiş cevap ve yayınlanmış yazıları okumak için tıklayınız..http://tahlil.com/tag/hiv