Merhaba Yaklaşık 1 yıl önce 2,5 yaşındaki kızımızın bacak ve el eklemlerinde kızarıklık ve şişme yaşadık

MerhabaYaklaşık 1 yıl önce 2,5 yaşındaki kızımızın bacak ve el eklemlerinde kızarıklık ve şişme yaşadık bunların hepsi akşama doğru yada akşam ortaya çıkıyordu çocuk gündüz normal yürüyor koşuyor ama akşam olduğunda yürümüyordu kolunu sakınıyordu. Bir gün oluyor sonra 3-5 gün olmuyordu sonra tekrar oluyordu. bunların olmasından önce yüksek ateş ve gribal bir hastalık geçirmiştik. Ozaman birçok doktora gittik alerji diyenler de oldu reaktif artrit diyenlerde oldu. Yapılan testlerde sedim değerleri yüksekti (58) RF normaldi CRP normaldi ASO normaldi. Ozaman ibuprufenli ilaç kullandık ve ozamandan bugüne bir sorun yaşamadık. 2 hafta önce geniz eti operasyonu geçirdik ve bu operasyondan 1 hafta sonra yine geçmişte yaşadığımız aynı sorunlar ortaya çıktıYaptırdığımız test sonuçları aşağıdadır sizin düşünceniz nedir? eşim ve ben oldukça endişeliyiz çünkü tam olarak bir teşhis konulmadı CRP 1 ASO 4 RF 10 SEDIM 16 NEU 36 LYM 54 PLT 511 DIGER TUM DEGERLER NORMAL SINIRDADIR. TEŞEKKÜRLER

Tahlil.com Cevabı : Testlerin normal değerlerini belirtmemişsiniz rapordaki. Ancak kayda değer bir sorun da görülmüyor.