Merhaba yaklaşık 40 gün önce kürtaj oldum.en son 800 dü beta hcgm , rengli olamadım bugün beta hcg 609 çıktı yeni bir hamilelik mi sizce?

Tahlil.com Cevabı : Kürtajdan sonra bir süre daha beta hcg değerleri yüksek çıkar.Zamanla da düşer ve normal değerlere iner.Sizin değerleriniz de zaten düşüyor.Bir sorun yok. Bir sonraki testte değerlerde daha da düşme görülecektir.