Merhaba yaşım 19 Lenfodenapatim var ilk olarak boyun ve çene altında vardı ancak kasıklarda da hafif hafif ortaya çıkmaya başladı. Ne yapılmalı?

Merhaba yaşım 19 Lenfodenapatim var ilk olarak boyun ve çene altında vardı ancak kasıklarda da hafif hafif ortaya çıkmaya başladı .Bu birçok ciddi hastalığı işaret edebilen bir şey olduğu için hangi konsültasyon başlamalıyım ve devam ettirmeliyim bilemedim? Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler:)

Tahlil.com Cevabı : Hematolojiye başvurmalısınız..