Merhaba, yaşım 28. Aşağıdaki değerlerin tam olarak ne anlama geldiğini açıklarsanız sevinirim.

Merhaba, yaşım 28. Aşağıdaki değerlerin tam olarak ne anlama geldiğini açıklarsanız sevinirim. HGB    11,6     12 - 16,2    gr/dL. Düşük HCT    35    36 - 47,9    %    Düşük LYMPH    3,75    0,6 - 3,4    K/uL    Yüksek Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Kansızlığınız var tedavi almanız gereklidir..