Merhaba, yüzlerce kez sorulduğunu biliyorum. Hiv 1/2 antikoru ve P24 antijen testi oldum?

Merhaba, yüzlerce kez sorulduğunu biliyorum. Hiv 1/2 antikoru ve P24 antijen testi oldum. Sonuc 0,739 negatif cıktı. Daha önce bu değerler 0,31 0,25 gibi değişiyordu. Bunun bir anlamı var mı? Yani sınıra yaklaştıkça risk mi artıyor? Tekrar testi yaptırdım.

Tahlil.com Cevabı : HIV testi sonuçlarınızı  normal olarak değerlendirdik. Ancak yazdıklarınızdan HIV Testi, HIV Enfeksiyonu  ve AİDS konusunda yeterince bilgi sahibi olmadığınız anlaşılıyor.  AİDS belirtileri, testin ne zaman yapılacağı gibi konular hakkında detaylı bilgi almak ve benzer sorulmuş yüzlerce soru ve cevabı okumak için tıklayınız....HIV ve AİDS nedir, belirtileri ve tedavisi