Merhaba,14 aylık evliyim ilk 1 yıl geri çekilme yöntemi ile korunduk

Merhaba,14 aylık evliyim ilk 1 yıl geri çekilme yöntemi ile korunduk.2 aydan beri çocuk istiyoruz düzenli adet gören birisiyim(29 günde )1.ay olmadı.Bu ayda adet günüme 8 gün var ama bel ağrısı mide bulantısI ve 1 haftadır da süreki bir ateş var.Dayanamayıp test yaptım bu sabah negatif çıktı.acaba??

Tahlil.com Cevabı : Adet olmaz iseniz 3-4 gün sonra kanda beta HCG çalışılmasını öneririz..