Merhaba.15 yildir duzenli deposilin kullanıyorum bu sabah gittigimde hastanedeki hemsire igneyi dond

Merhaba.15 yildir duzenli deposilin kullanıyorum bu sabah gittigimde hastanedeki hemsire igneyi dondurdu.bende kizdim.ikinci kez yaparken igne yine. dondu igneyi yapiyormus gibi yapti.tekrar kizmamam icin sanirim.ilaci vermedigine eminim.kan tahlili yaptirsam ilacin yapilip yapilmadigini ogrenebilir miyim?teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Deposilin zaten çok sık donan bir ilaç. Kimi zaman bu donmanın sebebi de hastanın kendini sıkmasından kaynaklıdır. Sağlık personellerine karşı anlayış göstermemeniz ve güvenmemeniz sebebi ile görevlerinin iyi bir şekilde yerine getirememe sebebidir.15 yıldır bu ilacı yaptıran biri olarak çabuk donabileceğini biliyor olmanız gerekmektedir.Lütfen sağlıkl personellerine karşı biraz daha anlayış...
İlacın tekrar yapılmasına gerek olup olmaduığı ile ilgili doktorunuzla görüşebilirisniz.