Merhaba.25 yaşındayım bu güne kadar sivilce problemi yaşamadım.Son bir buçuk aydır sürekli sivilce çıkıyor?

Merhaba.25 yaşındayım bu güne kadar sivilce problemi yaşamadım.Son bir buçuk aydır sürekli sivilce çıkıyor yüzümde.İmex kullanıyorum geçiyor tekrar çıkıyor.Vücudumda iltihap olabilir mi? Cildiye dışında hangi doktora görünebilirim kan tahlilleri için.Enfeksiyon hastalıklarına gitsem mi

Tahlil.com Cevabı : Evet olabilir..