Merhaba,8 haftalık hamileyim,daha önce 4 haftalı düşük yaptım

Merhaba,8 haftalık hamileyim,daha önce 4 haftalı düşük yaptım,sizlere sorum şu olacak,2 hafta önce bebeğimin kalp atışlarnı dinledik,doktor bir ay sonra gel dedi,yine kalbi durar diye korkuyorum,2 gün midem bulandı,bugün midem bulantımda yok endişeliyim,mide bulantısı hergün mü olmalıdır ? syg

Tahlil.com Cevabı : Hayır, hatta hiç de olmayabilir, herşey normal ise stres yapmayı bırakın..

s************ :

merhaba,yasım 32 bayanım.kan degerlerımin bı kacı ıstenen aralıkta degıl yardımcı olursanır sevınırım.sımdıden saolun .HCT 36.3 % 37_50 MCH 32.2 pg 27-31 PDW 14.4 15-17 TSH 5.69 UIU/mL 0.34-5.60

Cevap:

Tetkiklerinizde sorun görünmüyor..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.