Merhaba,ben 10 gün önce erkek arkadasmla sürtünme yoluyla birlikte olduk?

Merhaba,ben 10 gün önce erkek arkadasmla sürtünme yoluyla birlikte olduk bende kilot onda birşey yoktu.zevk suyundan supheliyim hamilemiyim.Şuan bulantim var sık idrara cikiyorum ve pembe kahverengi akintim geliyor adetim.ayin 15.de yardim edermisini

Tahlil.com Cevabı : Önerimiz sakince regl dönemini beklemeniz. Gecikme yaşanırsa gebelik testi yaptırılabilir.