Merhaba,bende sürekli şişme(yüz,bacak,karın) ve yemede değişiklik olmamasına rağmen kilo alımı başladı.

Merhaba,bende sürekli şişme(yüz,bacak,karın) ve yemede değişiklik olmamasına rağmen kilo alımı başladı.Ayrıca nabız düşüklüğü var dakikada 52.Bu sebeplerden doktor tiroitlerimden şüphelendi.Size normal midir değerlerim?t3 serbest=1,52,t4 serbest=0,946,tsh=1,31 kan sayımı rbc3,89,wbc3,77,mpv8,9

Tahlil.com Cevabı : Tiroid testleriniz normal. Ancak ilave testlere de ihtiyaç olabilir.Endokrinoloji bölümüne danışmanızda yarar var, ilave tahliller isteyebilir.