Merhaba.bizde apandist ten şüphelendiler.tahlil sonuçlarını değerlendirir misiniz ? Teşekkürler. WBC:%13,5 RDW:%14,7 LYM:%38.8 NE:7,2 LY%:5,2

Merhaba.bizde apandist ten şüphelendiler.tahlil sonuçlarını değerlendirir misiniz ? Teşekkürler...., WBC:%13,5 RDW:%14,7 LYM:%38.8 NE:7,2 LY%:5,2 ERİTROSİT:4 LÖKOSİT:10 EPİTEL H:13

Tahlil.com Cevabı : Apandisitte muayene bulguları önemlidir, sonuçlarınıza göre idrar yolu enfeksiyonu görülüyor..