Merhabalar 1 ay önce hipotroid teşisi kondu 50 ml ilaç kullandım şuan ki talillerde sizce ilaç yeterli mi doz arttırılmalı mı? Tsh: 1.092 referans (0.3 -5.6)?

Merhabalar 1 ay önce hipotroid teşisi kondu 50 ml ilaç kullandım şuan ki talillerde sizce ilaç yeterli mi doz arttırılmalı mı? Tsh: 1.092 referans (0.3 -5.6) FT3 : 6.6 referans aralığı (3.8 - 6) FT4; 12.57 referans aralıgı (7.9 - 14.4)

Tahlil.com Cevabı : Şu andaki değerlerinizde ciddi bir sorun görülmüyor.Ancak doktorunuz ilaçlar ve tedavinizin süreci konusunda sizi bilgilendirecektir.