Merhabalar, 13 yaşındak erkek kardeşimin tahlil değerlerinden referans aralığından farklı olanlar aşağıdaki gibidir.

Merhabalar, 13 yaşındak erkek kardeşimin tahlil değerlerinden referans aralığından farklı olanlar aşağıdaki gibidir. Yakınlarda herhangi bir hastalık geçirmemiştir. Sizce bir problem varmıdır? EOS%=3.25 BASO%=1.48 MCH=25 MCHC=31.5 MPV=7.37

Tahlil.com Cevabı : Sorun görünmüyor..