Merhaba ben deniz 21 yaşında erkek bi hastayım bugün idrar yapamama şikayeti ile hastaneye gittim

Merhaba ben deniz 21 yaşında erkek bi hastayım bugün idrar yapamama şikayeti ile hastaneye gittim sonda takıldı yapılan biyokimya sonucum da şöyle glukoz 115 bun 7 kreatinin 0,9. Sodyum 140 potasyum 3,7 kalsiyum 9,2 klor 110. Hiç bir açıklama yapılmadan taburcu oldum ve sonda hala takılı

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda ciddi bir sorun görünmüyor, ancak idrar yolunda bir tıkanma olduğunu görülüyor, üroloji tatarfından takip edilmeniz gereklidir..