Merhabalar , 27 yaşında evli bir bayanım.Gebelik öncesi gerekli kan tahlillerini yaptırdım?

Merhabalar , 27 yaşında evli bir bayanım.Gebelik öncesi gerekli kan tahlillerini yaptırdım..Bütün hepsi normal düzeyde çıktı.Fakat protrombin aktivitesi % 114 çıkmış..Herhangi bir hastalığa sebeb olur mu ?Bunun ne olduğu konusunda gerekli bilgiye sahip değilim ..Bana bunun için gerekli bilgiyi verebilirseniz çok memnun olacağım.

Tahlil.com Cevabı : Testin referans değerlerini yazmamışsınız ancak Tahlil.com verilerine göre sonucunuz normal, 50 ile 150 arası çıkmış.Aşağıd görebilirsiniz.http://tahlil.com/faktor-ii-protrombin-aktivitesi