Merhabalar adetim 20 gun gecikti

merhabalar adetim 20 gun gecikti eczaneden test aldım negatif cıktı kanda gebelik testi yaptrdım kadın hamile degil gibisiniz dedi lütfen yardım edin beta sonucu <2 yazıyo referans aralıgı ise 0-5.3 mIU ML YAZIYO en altta ise ERKEK <3 YAZIYO BU NE DEMEK LÜTFEN YARDİM ÇOK TEŞEKKÜRLER

Tahlil.com Cevabı : test sonucunda çıkan değeriniz 3ml ve üzeri ise pozitif demektir..