Sizce çoğul gebe olabilirmiyim?

adet olmam gereken gün beta hcg değerim 301.16ydı bundan 48 saat sonraki sonuç ise 785.73 tü acaba çoğul gebelik olabilir mi? doktor hiç bi yorum yapmadı ultrasonlada bakmadı sadece 2 hafta sonra tekrar gelmemi söyledi. sizce çoğul gebe olabilirmiyim?

Tahlil.com Cevabı : Olabilir, ama kesin birşey söylenemez, mutlaka ultrasonografik inceleme ile tanı konulması gerekir..