Merhabalar anti hCV 0.04 non-react. (normal değerler 0.9-1) ?

Merhabalar anti hCV 0.04 non-react. (normal değerler 0.9-1) hocam anti HCV sonucum normal değer aralıklarında değil.normal değer aralıklarının alt sınırından daha da düşük çıkmış.açıklaması nasıl bunun. anti HCV değerimin normal değer aralıklarının alt sınırından az olması ne anlama gelir.

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz düşük, normal değerin de altında.Bu da normal yani testin negatif olduğunu gösteriyor.