Merhabalar ben 1 aydır kortizon kullanıyorum.Yarın kan tahlili yaptırmamda bir sakınca var mı?

Tahlil.com Cevabı : İlaç kullandığınızı ve kullandığınız dozu tahlili isteyen doktorunuza bildirmenizde yarar var.

h********** :

Aknetrent ilaci insani kısırlaştırırmı ?? Öyle söylemler dolanıyor etrafta. Ne kadar dogru

Cevap:

Tahlil.com temel olarak tahlil yorumlayan bir sağlık sitesidir. Bunun dışında Hamile miyim? ve Hangi Doktora Gitmeliyim? konularında da danışmanlık hizmeti vermektedir. Ancak tedavide kullanılan ilaçların seçimi, dozlarının ayarlanması, ilaçların kesilmesi ve yeni ilaç eklenmesi gibi konularda Tahlil.com doktorları herhangi bir yorumda bulunmaz.Yapılan tedavinin seçilmesi, ilaçların doz ve kullanımı sizi muayene eden ve tedavinizi planlayan doktorun sorumluluğundadır.Bu konuda tedavinizi planlayan doktorunuza danışmalısınız.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.