Merhabalar ben 3 gün önce erkek arkadaşımla arkadan bir ilişki yaşadım çok az meni geldi vajinama degdi mi degmedi mi bilmiyorum?

 Merhabalar ben 3 gün önce erkek arkadaşımla arkadan bir ilişki yaşadım çok az meni geldi vajinama degdi mi degmedi mi bilmiyorum ama külotta leke vardı acaba kendi zevk suyum mu o kadar stresliyim ki çok korkuyorum karnımdada bi ağrı var

Tahlil.com Cevabı : Canım panik yapmana gerek yok. Adetinde 5 gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yaptırman yeter.