Merhabalar ben kan taraması yaptırdım ve aldığım sonuçlar soyle;

Merhabalar ben kan taraması yaptırdım ve aldığım sonuçlar soyle; Indirect bilirubin:2,3 Direct buluribin:0,3 Total biluribin:2,6 Bunu benim için yorumlar misiniz henüz hepatit testi yaptırmadim.

Tahlil.com Cevabı : Bilirubin değerleriniz biraz yükselmiş, ancak birçok nedeni olabilir, araştırılması gereklidir..(Viral hepatitler, safra kesesi hastalıkları, çeşitli kan hastalıkları, vb..)