merhabalar Ben mide şişkinliği gaz ve gögüste batmalar şikayeti ile hastaneye gittim akciger filmi ç

Tahlil.com Cevabı : merhabalar Ben mide şişkinliği gaz ve gögüste batmalar şikayeti ile hastaneye gittim akciger filmi çekildi temiz cıktı.Kan tahlili yaptım kanın yoğun dedi bu ne demek acaba ne yapmalıyım bana kanımın yoğunluğu için herhangi bir yol göstermedi doktor bende sormadım napabilirim acaba ?