Merhabalar benim sorum 5 ay önce sakalımda çene altında 1 ytl büyüklügünde saç kıran meydana geldi?

Merhabalar benim sorum 5 ay önce sakalımda çene altında 1 ytl büyüklügünde saç kıran meydana geldi. Ve yavaş yavaş genişliyor. İtalyadayım burada dermotologa gittim doktor hiç ilgilenmedi tedavisi yok dedi. kendiliğinden saç çıkabilir dedi. acaba kesin bir tedavisi varmıdır?? Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Tedavisi olmaz olur mu, tabii var.Türkiye'ye gelin o zaman buradaki cilt doktorları gerekli tedaviyi yaparlar.Sıkıntı, stres gibi faktörler de oluşumunda etken olabilir.