Merhabalar bir ay öncesinde erkek arkadaşım şüpheli bir ilişkiye girmiş ve bizde buna istinaden 27 günsonra HIV p24 ANTIJEN NEGATIF 0.01 ?

Merhabalar bir ay öncesinde erkek arkadaşım şüpheli bir ilişkiye girmiş ve bizde buna istinaden 27 günsonra HIV p24 ANTIJEN NEGATIF 0.01 Indeks NEGATIF < 0.25 POZITIF > 0.25 HIV ½ ANTIKOR NEGATIF 0.04 Indeks NEGATIF < 0.25 POZITIF > 0.25 Test yaptırtık ve sonuclar doğrultusunda ilişkiye girdik ?

Tahlil.com Cevabı : Tahlillerinizi inceledik, sonuçlarınız normal.