Bende hpv virusu var hpv aids testini etkilermi diye soru sordum

Bende hpv virusu var hpv aids testini etkilermi diye soru sordum size. Siz eliza tesleri capraz reaksiyon gosterebilir dogrulayici tetkiklerde dorulayici sonuc alirsiniz diye bir cevap geldi. Nasil bir dogrulayici tetkik yaptira bilirim cevaplarsaniz sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Anti HIV testiniz pozitif çıktı ise PCR veya Western Blott ile doğrulanması gereklidir..