Merhabalar bugün anneme nüklüer tıp uygulandı. Kendisinin ve çevresindekilere ne gibi zararları olabilir. nelere dikkat edilmelidir?

Merhabalar bugün anneme nüklüer tıp uygulandı. Kendisinin ve çevresindekilere ne gibi zararları olabilir. nelere dikkat edilmelidir.

Tahlil.com Cevabı : Nükleer Tıp'ta uygulanan tedaviyi ve kullanılan radyofarmasötiği belirtmeniz gereklidir..