Merhabalar bugün sevgilimle yakınlaşmam oldu ?

Merhabalar bugün sevgilimle yakınlaşmam oldu onun boxeri benim külotum vardı külotumun üstüne boşalmadı boşalacağını hissettiği an geriye attı kendini boşalmadan önceki zevk suyu çamaşırıma olduysa risk var mıdır

Tahlil.com Cevabı : Merak etmeyin bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur.Bu konuda detaylı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.Elbise ve çamaşır varken hamile kalınır mı?http://tahlil.com/elbise-ve-camasir-varken-iliskide-hamile-kalinir-mi

n******* :

mrb hocam kız arkadaşımla çamaşırlı şekilde sürtünme ile birlikte olduk doktor önceki ay doğum kontrol hapı vermişti adet düzensizliği için adet oldu kız arkadaşım temmuzda normal adetinide oldu biz yinede idrar testi yaptık negatif çıktı bu ay gecikti gelmedi doğum kontrol hapının etkisi olablir mi

Cevap:

İlişkinizin ne zaman olduğunu belirtmediğinizden yorum yapılamaz..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.