Sevgilimin kucağına oturdum ve cinsel organını bana arkadan sürttü

adetim yeni bitti, sevgilim cinsel organını bana arkadan sürttü ikimizde de pantolon iç çamaşırı ve bende bir de ped vardı ama vajinamda pen*sini hissettim hamile olma ihtimalim var mı çok endişeliyim

Tahlil.com Cevabı :

Bu konularda bu kadar bilgisiz iken kucağa oturmamanızı öneririz, risk görünmüyor..