Merhabalar çocuğum 5 buçuk aylık iken bir anda ateşi yükseldi toplamda 24 saat içinde neredeyse 12-1

Tahlil.com Cevabı : Merhabalar çocuğum 5 buçuk aylık iken bir anda ateşi yükseldi toplamda 24 saat içinde neredeyse 12-13 sefer büyük abdestini yaptı gaita testinde amip dizanteri olduğu söylendi ve 10 gün boyunca flagyl kullandık ve sonrasında 10 gün aradan sonra tekrar gaita testi verildi sonuçlar Protozoon ve helmint yumurtası görülmedi 4-5 eritrosit ve 7-8 lökosit görüldü Gizli kan pozitif Diğer herşey negatif