Merhabalar doktor bey lütfen acil bir şekilde yardımınıza ihtiyacım var?

Merhabalar doktor bey lütfen acil bir şekilde yardımınıza ihtiyacım var?Ben ve sevgilim 19 yaşındayız ve sevgilimle nerdeyse 1 yıldır ilişki yapıyoruz fakat sevgilimin düzensiz bir adet dönemi var gecikmeli falan sorum şu; bir kadının ilişki yaptıktan sonra uzun süre adet dönemi olmadı ise eğer ve düzensiz bir adeti varken aradan 30 günden fazla geçmişken en son adetine minik minik az bir şeyin gelmesi ve leke gibi olması rengi normal adet kan rengine benzerse hala hamile olma olasılığı var mı? Yoksa sadece bu lekenin gelmesi bile mi hamile olmadığı kanıtlıyabilirmi?

Tahlil.com Cevabı : Kanda bata hcg testine baktırmanız sizi aydınlatacaktır.