Merhabalar, erkek arkadaşımla prezervatif yoluyla korunarak ilişkiye giriyoruz ?

Merhabalar, erkek arkadaşımla prezervatif yoluyla korunarak ilişkiye giriyoruz yinede erkek arkadaşım boşalacağı zaman içimden çıkıyor öyle boşalıyor adetim gecikti bu durumda hamile kalınabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Korunmalı ilişkilerde hamileliğin oluşması yok denecek kadar düşük bir olasılıktır. Bu nedenle bir süre daha beklemenizi öneriyoruz. Eğer adetiniz bir haftadan fazla gecikirse o zaman gebelik testi yaptırılabilir.