Merhabalar eşim sperm tahlili yaptirdi.Normal morfoloji 0,Sperm sayisi 14 milyon Toplam sperm sayisi 70 milyon

Merhabalar eşim sperm tahlili yaptırdi ve şöyle Sperm sayısı 14 milyon Toplam sperm sayisi 70 milyon Total motilite %35 Ileri hareketli 0 Yavas i.hareketli 28 Yerinde hareketli 7 Hareketsiz %65 Normal morfoloji 0 bu teste gore nasil yol izlemeliyz

Tahlil.com Cevabı : Normal sperm oranı normalin altı ve sayı da düşük.Sonuç normal değil.Üroloji bölümüne başvurunuz.