Merhabalar, genelde adet gecikmesi yaşayan biriyim üç ayı bile buluyor ?

Merhabalar, genelde adet gecikmesi yaşayan biriyim üç ayı bile buluyor zaman zaman. adetimin geciktiği günlerde sevgilimle ilişkiye girdik dışarı boşaldı, halen de adet olmadım. Hamile miyim? Bildiğim kadarıyla yumurtalıkların uyku döneminde hamile kalma olasılığı çok düşükmüş. tşkler..

Tahlil.com Cevabı : Dışarı boşalma ile yaşanan ilişkide hamileliğin oluşumu düşük bir ihtimal de olsa sıfır değildir. Adet gecikmesi yaşadıktan yaklaşık 1 hafta sonra gebelik testi yaptırmanızı tavsiye ederiz.