Merhabalar hocam 26 eylülde bthcg değeri 116.65 iken 29 eylül yani bugün 653 çıktı

Merhabalar hocam 26 eylülde bthcg değeri 116.65 iken 29 eylül yani bugün 653 çıktı ters giden birseyler var mı yok sa normal mi böyle bi artık iyi çslışmslar

Tahlil.com Cevabı : Farklı merkezlerde yapıldı ise bu şekilde sonuçlar olabilir, yoksa ikiz olma ihtimali de olabilir..