4 değerim sınırların altında ya da üstünde.Detaylı bir kontrol yaptırmalı mıyım?

Merhaba, genek kontrol amaçlı yaptırdığım değerleri kontrol edebilirmisiniz? 4 değerim sınırların altında ya da üstünde.Detaylı bir kontrol yaptırmalı mıyım? Bilgilerim: Erkek,31, kilo:84, boy:178 Glukoz, Açlık: 82 Demir: 55 Transferrin satürasyonu:16 Ürik asit:7.2 Alanin Aminotransferaz (ALT): 49

Tahlil.com Cevabı : Sorun görünmüyor..