Merhabalar hocam ben tesadüfen hepatit olduğumu öğrendim

 ama her doktor farklı bir yorum yapıyor anlamadım kronik hepatitsin dediler değerlerim antihbc ıgg 9.24 pozitif s/co 0-0.99 hbsag 5011,57 pozitif s/co 0-0.99 antihbc 0.00 negatif mu/ml 0-0.99 bunu hiç anlamadım hbvdna 692 lu/ml 31,6-20000000

Tahlil.com Cevabı : Hepatit B mikrobu taşıyorsunuz, ancak karaciğerde hasar yapıp yapmadığı ve tedavi gerekip gerekmediğine karar verilmesi için başka testler gereklidir, gastroenterolojiye başvurmanız gereklidir..