Merhabalar hocam bu ayın 1 inde aşılama yaptık. 15 gün sonra kan tahlili aldık

merhabalar hocam bu ayın 1 inde aşılama yaptık. 15 gün sonra kan tahlili aldık sonuç 16.77. doktor iki gün sonra tekrar tahlil yapmamızı onerdi. bugun yine tahlil aldık ( 2. gün) sonuç 23.09 çıktı doktor iki gün sonra bir daha tahlil dedi. bu sonuç ne zaman netleşir. yada bu sonuçla hamilelik varmı?

Tahlil.com Cevabı : hamilelik kesin olarak denilebilmesi için Beta HCG değeri çok sınırda, 2-3 gün arayla takip edilmesi doğrudur..