Merhabalar hocam karin ağrısı şikayeti ile acile gittim idrarda kan olduğunu söylediler tomografi is

Tahlil.com Cevabı : Merhabalar hocam karin ağrısı şikayeti ile acile gittim idrarda kan olduğunu söylediler tomografi istediler ve sonucta karaciğer boyutu 22 cm ile artmıştır efektif şartlarda ileri değerlendirme tavsiye edilir. Parankim dansitesi doğaldır. Intrahepatik yer kaplayan lezyon işlememiştir. Ifadesi var. Bunun dışında diğer organlar için her söylenen normal yada doğaldır şeklinde ifadeler var.