Merhabalar hocam, sevgilim ile sürtünme yoluyla ilişkiye girdik?

Merhabalar hocam, sevgilim ile sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ve bunu aynı anda birkaç kez denedik ama vajinaya hiç meni gelmedi korkum sadece vajinam zorlandı ve ağrı yapıyor ayrıca hamile kaldığımdan korkuyorum yardımcı olur musunuz ?

Tahlil.com Cevabı : Adet zamanını beklemelisin. gecikmen olursa gebelik testi yaptırabilirsin.