Merhabalar hormon testinde PRL 89.14 çıktı, ama adet düzensizliğim de yok memeden sütte gelmiyor. Nedeni ne olabilir?

Merhabalar hormon testinde PRL 89.14 çıktı, ama adet düzensizliğim de yok memeden sütte gelmiyor prokolin yüksekliğinde bunlar olurmuş sadece gebe kalmak istiyorum bu düşürülebilir mi gebe kalabilir miyim kaç ayda düşer prokolin yüksek olunca yumurta çatlatmatmış ne kadar zamanda düşer acaba

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle prolaktin yüksekliğinin nedeni araştırılmalıdır..