Merhabalar ilişkiden 6 hafta sonra kanda beta hcg testi yaptırdım sonucum 0.100< çıktı negatif dediler.

 Merhabalar ilişkiden 6 hafta sonra kanda beta hcg testi yaptırdım sonucum 0.100< çıktı negatif dediler.Ancak benim kafama takılan durum genellikle insanların ”<0.100” şeklinde sonuçları oluyor acaba ”<” işaretinin benim tahlilimde farkli yerde olmasının bir önemi varmıdır ilginiz için teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Gereksiz yere kafanızı karıştırmayın, meşgul etmeyin.Sonuç negatif. 10 ve altı değerlerde gebelik yoktur.Gebelik testini ise beklenen adet tarihinde en az 5 gün gecikmeden yaptırmayın.