Yorumlardan ve sitede yazmış olduğunuz bilgilerden öğrendiğim kadarıyla hamile değilim.az önce sonucumu aldım.beta hcg < 2 yazıyor

 Yorumlardan ve sitede yazmış olduğunuz bilgilerden öğrendiğim kadarıyla hamile değilim.az önce sonucumu aldım.beta hcg < 2 yazıyor...mağızdanim çok bozuldu.11.02.2013 tarihinde adetim başlamıştı geçen ay.fakat bugun itibariyle hala adet olamadım.sorum şu dış gebeliktede beta hcg 10 un üzerinde mi olur?

Tahlil.com Cevabı : Evet dış gebelikte değerler 10 ve üstü çıkar.