Merhabalar, kızım 4,5 yaşında hafif ateş ve ciltte hafif döküntü şikayeti ile doktora gittik. Kan testinde wbc 15.7 crp 85.35?

Merhabalar, kızım 4,5 yaşında hafif ateş ve ciltte hafif döküntü şikayeti ile doktora gittik. Kan testinde wbc 15.7 crp 85.35 granülosit 11,1 çıktı diğer bunun üzerine idrar tahlili yaptırdık,lökosit +++ 500 WBC/ul ve bol epitel 2-3 ve bakteri seyrek,dansite 1015, ph 8 çıktı, tahlili yorumlarmısınız

Tahlil.com Cevabı : WBC yüksekliği enfeksiyon bulgusudur, idrarda lökosit görülmesi d eidrar yollarında enfeksiyonu düşündürüyor.Bu durumda en doğru yaklaşım idrar kültürü tahlili yaptırmak olacak, enfeksiyon araştırılması yönünden