Merhabalar öncelikle böyle güzel bir siteyi yönettiğiniz için insanları aydınlattığınız için kendi adıma teşekkür etmek isterim.

Merhabalar öncelikle böyle güzel bir siteyi yönettiğiniz için insanları aydınlattığınız için kendi adıma teşekkür etmek isterim..Ben test yaptırdım [ sonuç 0.403 birim COI normal değerlerde 0,0-2,0 ] çıktı acaba şüpheli bir durum var mıdır?

Tahlil.com Cevabı :

 HIV testiniz normal, doktorunuz gerek görmedikçe bir daha test yaptırmanıza gerek yok,